• fb
  • in

W Będzinie mamy Mistrza

  • Paulina Słowik paznokcie

    Paulina Słowik paznokcie

W Będzinie mamy Mistrza 

Jaki salon stylizacji paznokci polecicie? Gdzie zrobię najlepszy makijaż? - często w mediach społecznościowych pojawiają się takie pytania i sporo osób poleca właśnie Studio Geisha. Skąd ta popularność? 

To efekt połączenia pracy z pasją. Prowadzenie salonu kosmetycznego wymaga perfekcji, dbałości o każdy szczegół, ogromnej wiedzy i przede wszystkim spełnienia oczekiwań klientek. Tu nie ma miejsca na oszczędzanie na produktach, ważna jest steryzlizacja czy dezynfekcja. Perfekcyjne wykonanie stylizacji paznokci to nie wszystko. Druga część to higiena. Pracujemy na jednorazowych narzędziach, pozostałe sterylizujemy w autoklawie, to wszystko sprawia, że nasza klientka czuje się komfortowo i bezpiecznie – wyjaśnia Paulina Słowik właścicielka salonów kosmetycznych Geisha. 

Jakie stylizacje paznokci najczęściej wybierają wasze klientki? 

Niezwykle popularny jest manicure hybrydowy. Wymaga skupienia, precyzji i znajomości techniki. Już dawno minął czas zwykłych lakierów, które jeszcze przed wyjściem na imprezę odpryskiwały. Każdą z nas doprowadzały do łez odpryski na starannie pomalowanych paznokciach. Na szczęście to już historia. Dzisiaj firmy oferują lakiery hybrydowe, które przy zachowaniu odpowiedniego procesu wykonania są trwałe i estetyczne. Jeżeli paznokcie są krótkie, przedłużamy je metodą żelową, nadając oczekiwany kształt i długość. 

Mistrz Polski Nails Olympic Show Poznań 2017 – Perfect French Salon Nails, V-ce Mistrz Polski Perfect French Manicure Hybrydowy, V-ce Mistrz Polski Daily Nail Art & Nail Design – WORLD CUP Warszawa 2017, V-ce Mistrz Nailpro Poland Competitions 2017 Soak Off Gel Applikation – to bez wątpienia spore osiągnięcia – jak udało się Pani to osiągnąć? 

Jeszcze kilka lat temu mogłam o tym pomarzyć. Ale jak to marzeniami, czasem się spełniają. Pamiętam wyjazd do Warszawy – to był gorący poranek, szósta rano. Pełni obaw zastanawialiśmy się jaką stylizację paznokci wybrać. Te Mistrzostwa jako jedyne w Polsce i jedne z nielicznych na świecie mają na celu wyłonić Mistrza w „codziennej stylizacji paznokci”. Poprzeczkę postawiliśmy sobie bardzo wysoko. Presja czasu była coraz silniejsza. Jednak doświadczenie było naszym sprzymierzeńcem. Wszystko perfekcyjnie przygotowane i na swoim miejscu. To bardzo ważne – tam nie ma czasu na pomyłkę. Sędzia techniczny sprawdził czy wszystko jest zgodne z regulaminem i start. Ostatnie pociągnięcia pędzlem i słyszymy dziesięć, dziewięć… trzy, dwa, jeden – koniec, ręce do góry. Dopiero wtedy poczułam rozluźnienie. Ocena sędziów i czekamy na wyniki... Euforia! Geisha triumfuje, stanęłam  na podium. Potem przyszedł czas na Światowe Mistrzostwa Nailpro  Poland Competitions. To już międzynarodowa rywalizacja – tam również stanęłam na podium. 

Teraz rozumiem dlaczego Geisha zdobyła tytuł Salonu Stylizacji Paznokci roku 2017. 

Tak, ale to  już dzięki naszym klientkom, to one oddały na nas swoje głosy, co sprawiło mi ogromną radość i dało pewność, że to co robimy ma sens. 

Prowadzi Pani również szkolenia stylizacji paznokci proszę o nich opowiedzieć. 

Jestem dyplomowanym instruktorem SPN Nails Professional oraz Nailac. Nasza Akademia Geishy przygotowuje do pracy w charakterze stylistki paznokci. Program szkolenia stylizacji paznokci pozwala na zdobycie wiedzy z zakresu technik pracy, niezbędnych przy wykonywaniu stylizacji. Szkolenia podzielone są na kilka etapów i dostosowane do poziomu kursantów. Baza lokalowa to w pełni przystosowane miejsce, z nowoczesnym sprzętem oraz pełnym zapleczem. Szkolenia odbywają się w centrum Będzina. 

Ale Geisha to nie tylko paznokcie? 

Nie, jesteśmy salonami kosmetycznymi, w których można zadbać również o całe ciało. Każda z naszych dziewczyn specjalizuje się w danej dziedzinie – kosmetyka zachowawczo upiększająca, makijaż semipermanentny brwi, stylizacja rzęs czy depilacja – to usługi, które oferujemy. Zaciekawił mnie makijaż semi permanentny brwi, czy może mi Pani coś więcej na ten temat powiedzieć? 

To usługa skierowana do Pań, które mają już dość wykonywania henny i regulacji lub do tych, które zawsze marzyły o pięknym kształcie swoich brwi. Odpowiednio dobrany kształt potrafi zmienić wizerunek każdej Pani. Bardzo trudno uzyskać pożądany efekt samą henną i depilacją brwi. W trakcie zabiegu makijażu permanentnego lub semipremanentnego brwi nadawany jest pożądany kształt. Dzięki temu łatwiej można usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem. Zabieg polega na nadaniu obrysu brwi i po akceptacji klientki wyprowadzany jest pigment. Dzięki naszemu doświadczeniu i zachowaniu pełnej precyzji brwi wyglądają bardzo naturalnie. Efekt utrzymuje się od ośmiu miesięcy do dwóch lat. 

Bardzo dziękuję za rozmowę i życzę kolejnych sukcesów. 

Również dziękuję i zapraszam do odwiedzenia naszych salonów w Będzinie i Grodźcu.