• fb
  • in

Kosmetyka Będzin

Oczyszczanie twarzy (bezbolesne)

demakijaż+ peeling kawitacyjny  + algi/maska kremowa + krem

Manualne oczyszczanie twarzy

demakijaż + rozpulchnienie twarzy +  oczyszczanie manualne+ darnsonwal + maska + krem

Zabieg liftingujący , przeciwzmarszczkowy, ujędrniający

demakijaż + peeling + masaż + algi + krem

Zabieg dla cery suchej, odwodnionej, pozbawionej  blasku

demakijaż+ peeling kawitacyjny +  masaż+ serum + algi/ maska kremowa+ krem

Zabieg dla cery naczyniowej, skłonnej do zaczerwienień

demakijaż +peeling  +sonoforeza + serum +masaż + algi/maska kremowa+ krem

MIKRODERMOBRAZJA 

Nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Stosując mikrodermabrazję diamentową unikamy reakcji alergicznych. Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry. Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza również produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. 

Wskazania do mikrodermabrazji: trądzik pospolity, rozstępy, blizny potrądzikowe, łojotok, zaskórniki, prosaki, rogowacenie przymieszkowe, rozszerzone pory, blizny, przebarwienia, szorstki naskórek, odmłodzenie skóry, likwidacja delikatnych zmarszczek wokół oczu, ust, szyi, peeling twarzy i ciała, uszkodzenia posłoneczne skóry (twarz, ręce, szyja), plamy starcze, wiotkość skóry.

Wpływ mikrodermabrazji diamentowej na skórę: poprawa kolorytu i struktury skóry, zwężenie rozszerzonych porów, zmniejszenie ilości zaskórników, spłycenie powierzchownych zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień i plam starczych, zmniejszenie łojotoku, spłycenie i wygładzenie blizn.

PEELING KAWITACYJNY (bezbolesne oczyszczanie skóry)

Zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego i zupełnie bezbolesnego oczyszczenia skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling kawitacyjny może być stosowany przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Wpływ kawitacji na skórę: oczyszczenie skóry, ujędrnienie tkanek (mikromasaż), leczenie trądziku, usuwanie martwych komórek, zaskórników, stymulacja metabolizmu komórek, efekt rozjaśnienia skóry.

Przeciwwskazania: ciąża rozrusznik serca nowotwory skóry

SONOFOREZA

Jest to zabieg, polegający na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych zawartych w serum odpowiednio dobranych do rodzaju i potrzeb skóry. Dzięki ultradźwiękom składniki aktywne preparatu docierają do najgłębszych warstw naskórka. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie, podczas gdy głęboki delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Tym samym ultradźwięki ułatwiają penetrację substancjom leczniczym i preparatom które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne lub przyspieszają leczenie zmian trądziku pospolitego i różowatego, a także preparatom nawilżającym, odżywiającym i regenerującym skórę suchą, złuszczającą się, niedotlenioną, wiotką, poszarzałą, zmęczoną i dojrzałą. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni.

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Tego typu pielęgnacja twarzy szczególnie polecana jest osobom, które posiadają cerę trądzikową, przetłuszczającą się, z grudkami lub z dużą ilością zaskórników otwartych. Po zabiegu skóra jest delikatna, wygładzona, bez nadmiaru sebum, zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.  Zabieg oczyszczania cery może być wzbogacony o SONOFOREZĘ (wprowadzenie ampułki ultradźwiękami) oraz maskę algową w zależności od stanu cery i życzenia klientki. Oczyszczanie twarzy polecane jest zarówno osobom młodym jak i tym, których skóra oprócz oczyszczenia wymaga także nawilżenia i regeneracji.

MASAŻ KOSMETYCZNY

Zapobiega zwiotczeniu mięśni, utrzymuje ich elastyczność, przyśpiesza regenerację skóry oraz usprawnia jej funkcjonowanie, zapobiega tworzeniu się zmarszczek, pod wpływem masażu skóra staje się zaróżowiona i ciepłą na skutek przekrwienia naczyń krwionośnych i limfatycznych, następuje lepsze odżywienie tkanek i usunięcie zrogowaciałej warstwy naskórka, pory skóry otwierają się przez co następuje lepsze dotlenienie, odsłonięte zostają kanaliki potowe, zwiększa się ich czynność, pod wpływem masażu skóra lepiej spełnia swoje funkcje, masaż pobudza skórę do ustawicznej odnowy