• fb
  • in

Paznokcie

Geisha to zespół doświadczonych stylistek, które pracują pod okiem Pauliny Słowik - dyplomowanego Instruktora SPN

Przedłużenie paznokci 

przedłużenie naturalnego łoża płytki paznokciowej na pożądaną przez klientkę długość, przy pomocy szablonów (bez użycia plastikowych tipsów i kleju)

Odnowa

odnowę wykonujemy w zależności od potrzeb, zazwyczaj po około czterech tygodniach od pierwszej wizyty. Odnowa polega na ściągnięciu około 80% całej masy z paznokci, pozostawiając jedynie ich szkielet. Przygotowujemy paznokcie do nałożenia nowej masy oraz nowego wzoru. 

Korekta

odświeżenie paznokci, które polega na ściągnięciu nabłyszczonej warstwy, odsunięciu skórek oraz ponownym nałożeniu żelu nabłyszczającego.

Utwardzenie naturalnej płytki 

nałożenie masy żelowej na naturalną płytkę paznokcia w celu jej utwardzenia. 

Rekonstrukcja naturalnej płytki

zrekonstruowanie obgryzionej płytki paznokciowej przy pomocy maskującego żelu.

Zdobienie 

zdobienie paznokci wykonujemy  za pomocą: farbek akrylowych oraz różnych ozdób.

Kolorowy żel 

trwała koloryzacja paznokci za pomocą żelu kolorowego. Polecamy klientkom lubiącym nosić jednokolorowe, klasyczne paznokcie. Żel w przeciwieństwie do lakieru nie ściera się ani nie odpryskuje, co pozwala utrzymać długotrwały efekt zadbanych paznokci.

Manicure hybrydowy

jeden z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany do kobiet chcących mieć piękne i trwałe paznokcie nawet do trzech tygodni. Zabieg przeznaczony jest szczególnie do paznokci naturalnych. Użyty do tej usługi hybrydowy żel to połączenie lakieru i żelu w jeden produkt. Główną jego zaletą jest trwałość, zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują już po dwóch trzech dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci. Warstwa lakieru hybrydowego jest tak samo cienka jak przy tradycyjnym lakierze do paznokci. Wygląda bardzo naturalnie, paznokcie są cienkie i elastyczne. 

Manicure

zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Polega on na oczyszczeniu paznokci ze skórek, opiłowaniu paznokci na pożądany kształt oraz ich wypolerowaniu.

Pedicure 

zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są całe stopy łącznie z paznokciami. Jest to zabieg typowo pielęgnacyjny który jest wykonywany za pomocą frezarki. Polega on na usunięciu odcisków, modzeli oraz zrogowaciałego naskórka.

Żelowanie paznokci u stóp/ pedicure hybrydowy

polega ona na usunięciu skórek oraz opiłowaniu paznokcia. Paznokcie u stóp pokrywa się kolorowym żelem, bądź lakierem hybrydowym, dzięki czemu  może się cieszyć pięknie wyglądającymi stopami przez długi czas.